Rhode Island

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Rhode Island kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Rhode Islandis

Rhode Island on New Englandi piirkonnas ja selle pealinn on Providence.

See piirneb põhja ja ida poole Massachusettsiga, lääne pool Connecticutiga ja lõuna suunas Rhode Island Soundi ja Atlandi ookeaniga.

Rhode Islandis müüdava kinnisvara keskmine väärtus tõusis eelmisel aastal 8,5% ja eeldatavasti kasvab see järgmisel aastal 7,2%.

Rhode Island on naaberriikide elanike seas väga populaarne. Ajalooline Newport, mis asub ilusas Narragansetti lahes, Aquidnecki saarel, on kuulus oma suurejooneliste häärberite juurde, mis ehitati 1800ndatel Vanderbilt'i, Astori ja teiste Kirde rikkalike tööstuslike peredega.

Providence on tuntud ka Ameerika Ühendriikides suurima sõõrikupoodide poolest, sealhulgas üle 50 Dunkin Donutsi linna.

Rhode Island on väike riik, mis seisab silmitsi mõne turu dünaamikaga, nagu kasvavad suurlinnapiirkonnad nagu Boston ja New York. Kui Rhode Islandis müüdavate kinnisvara müük on 2017. aastal viiendat aastat järjest suurenenud, siis keskmiste hindade tõus 6%, jääb suur varude puudus.

Rhode Islandi kinnisvaraturgu iseloomustab majandusliku kättesaadavuse puudumine ja suurem nõudlus kui pakkumine. Rhode Islandi müügikulud on 4,1 korda keskmisest suuremad, samas kui riigi tasandil on need vaid 3,6 korda kõrgemad.

Rhode Islandil müüdava kinnisvara ostmiseks parimad kohad on järgmised:

Ashaway, mis on Hopkintoni linnas asumata küla. Kogukond on koduks suurepärastele koolidele.

Hope Valley, mis on küla Hopkintoni linnas.

Greenville on küla, mis asub Smithfieldi linnas, osa Providence'i metroopiirkonnast, väga huvitav koht, kus otsitakse Rhode Islandis müügiks mõeldud kinnisvara.
Kingston on küla Kingstowni lõunaosas ja on üks kõige kiiremini kasvavaid kogukondi riigis ja Westerly, mis on Rhode Islandi lõunakaldal veepiirkonnas.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB